Wiejski stół, czekoladowe fondue czy atrakcje dla dzieci na weselu?

Decydując się na ślub i wesele, zwykle powoli tworzy nam się w głowie wizja tego jak ma wyglądać ten wyjątkowy dzień. Nie będąc ekspertami w tej dziedzinie, nie zawsze wiemy co jest modne, co się oferuje gościom na weselach i co proponuje nam sala, na którą się zdecydujemy. Organizowanie ślubów i wesel to łakomy kąsek dla przedsiębiorców, a co za tym idzie, na tym polu jest spora konkurencja. Żeby móc obsługiwać kolejnych klientów i żeby byli kolejni chętni, musimy ich czymś zainteresować, a czasami też zaoferować coś dodatkowego, unikalnego, coś co odróżnia nas od konkurencji. Czasami taki dodatek do sali może okazać się tą kwestią, która przekonuje klientów.

Wiejski stół na weselu

Zastanawiacie się co oferują sale swoim klientom? Najczęściej jest to wiejski stół, czekoladowe founde, atrakcje dla dzieci czy też apartament dla nowożeńców. Na coraz większej ilości sal weselnych, wszystkie te atrakcje są darmowe, a my musimy wyrazić tylko chęć ich posiadania w naszym dniu. Wiejski stół to nic innego jak miejsce, gdzie podane są wędliny i inne wyroby typu pierogi czy zasmażana kapusta, swojego wyrobu. Do tego dodaje się dobry alkohol, smalec i pyszny świeżo wypiekany chleb. Stół wiejski cieszy się ogromną popularnością, szczególnie, że obecnie w sklepach wędliny nie są tak smaczne i pachnące, jak te z przydomowej wędzarni.

czekoladowe-fondue-na-weselu

fot. mom-makes.com

 

Z kolei czekoladowe foundee cieszy się popularnością u najmłodszych, którzy uwielbiają słodycze, a czekoladę w płynnej postaci wręcz kochają. Maczane ciasteczka i owoce w pysznej czekoladzie będą idealnym połączeniem, o ile dzieci z tym nie przesadzą, ponieważ w przeciwnym razie mogą pojawić się spore bóle brzucha.

Atrakcje dla dzieci sprawdzają się na weselach ze sporą ilością dzieci. Animatorzy, dmuchane ślizgawki i różnego rodzaju konkursy pozwalają rodzicom dzieci spokojnie się pobawić na weselu, przynajmniej przez jakiś czas. Decydując się na którąkolwiek opcję dodatkową, zastanówmy się czy faktycznie będzie cieszyła się zainteresowaniem i czy jest konieczna, szczególnie, kiedy musimy zapłacić za nią dodatkowe pieniądze.